Millega oleme tegelenud


Ott Lammertson on omandanud 2002. aastal õigusteaduse magistrikraadi Akadeemias Nord (ühinenud praeguse Tallinna Ülikooliga).

Aastatel 2001 – 2003 on jurist Ott Lammertson töötanud vabakutselise kohtutäiturina, 2001. aastal loodud uudse täitemenetlusreformi alusel, mis on andnud väärtusliku juriidilise praktika võlamenetluses ning suhtlustaktika pingelistes olukordades.

Aastatel 2004 – 2008 on Lexline Õigusabi nimetuse all tegeldud peamiselt äriõiguse valdkonnas ning aidatud ettevõtjatest klientidel luua uusi äriühinguid ja neid mitmekülgselt nõustatud.

Aastatel 2006 – 2015 on Lexline Õigusabi põhiline energia koondunud kohtumenetlustes klientide esindamisele (hagimenetlused) ja muudele sellega seonduvatele õigusalastele konsultatsioonidele ja lepingute koostamisele.

Alates 2015. aastast on ettevõtte uueks ärinimeks Lexline Kinnisvara ja Õigusbüroo OÜ ning tegevusalaks lisandunud kinnisvara müügi ja rendi vahendusteenus.

Lexline Kinnisvara ja Õigusbüroo OÜ jurist Ott Lammertson on peale õigusalase kõrghariduse ja praktilise töö täiendanud end pidevalt erinevatel õiguse- ja kinnisvaraalastel koolitustel ja kursustel.